Strona główna

Mister Camping 2011

Polska Federacja Campingu i Caravaningu
w dniach 18 - 21 października br. zorganizowała seminarium podsumowujące sezon turystyczny na kempingach w 2011 roku,
które odbyło się w Kołobrzegu.
W trakcie seminarium ogłoszone zostały wyniki konkursu
"Mister Camping 2011" oraz wręczone odznaczenia resortowe
za zasługi dla turystyki.

 

BĄKÓW-MISTER CAMPING 2011

Camping w Bąkowie zdobył tytuł MISTER CAMPING 2011 w konkursie na najlepszy polski camping.
Konkurs ten organizowany jest co roku już od ponad 45 lat przez Polską Federację Campingu i Caravaningu we współpracy z Departamentem Turystyki Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej. Uczestniczą w nim wszystkie campingi zrzeszone w PFCC. W ramach konkursu oceniane jest m.in. wyposażenie i zagospodarowanie campingu, jego stan techniczny, estetyka, rodzaj i jakość świadczonych na nim usług oraz profesjonalizm i kultura obsługi turystów. Celem konkursu jest podwyższenie standardu oraz jakości usług polskiej bazy campingowej, a także promocja polskich campingów w kraju i za granicą.
Bąkowski camping już po raz kolejny znalazł się w gronie laureatów konkursu, co dowodzi, że utrzymuje on wysoki standard poziomu usług i wyposażenia. Jest również dobrze oceniany przez turystów polskich i zagranicznych. Baków zwyciężył w kategorii campingi o pojemności od 151 do 300 miejsc noclegowych.
Wysoką pozycję zawdzięcza wzorowej pracy kierownictwa campingu i Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kluczborku. Na sesji Rady Miejskiej w Kluczborku, która odbyła się 25 października br, Burmistrz Miasta Kluczborka Jarosław Kielar oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Kluczborku Janusz Kędzia wręczyli listy gratulacyjne Panu Andrzejowi Olechowi - dyrektorowi Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kluczborku oraz Panu Wiesławowi Turczyńskiemu - kierownikowi Ośrodka Turystyczno-Wypoczynkowego w Bąkowie.
Prestiżowym medalem został uhonorowany Pan Wiesław Turczyński za zasługi w dziedzinie turystyki. Odznaczenie zostało przyznane przez Ministra Sportu i Turystyki.

 

Kalendarz imprez
p w ś c p s n
 
1
 
2
 
3
 
4
 
5
 
6
 
7
 
8
 
9
 
10
 
11
 
12
 
13
 
14
 
15
 
16
 
17
 
18
 
19
 
20
 
21
 
22
 
23
 
24
 
25
 
26
 
27
 
28
 
29
 
30
 
 
 
 
 
Nadchodzące imprezy